Стоплок для захисту товара на гачках 6 і 4 мм упаковка 100 шт
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: СТ-300
4,95 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 021-20-29
- +380 (97) 359-19-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СтопЛоки замки для гачків 6 і 4 мм упаковка 100 шт
Виробник Китай
Стоплок для захисту товара надаватися на кінець гачка і блокує зняття товару з гачка.
Протикрадіжна система, Стоплок, Замок призначений для захисту товарів на гачках, з товщиною прута 6 і 4 мм Замок відкривається магнітним ключем.
| Назва | СтопЛок |
| Колір | чорний,червоний,білий |
| Діаметр отвору | 4 мм ,6 мм |
| Розмір | 38х18 мм |
| Матеріал | пластик |

Проблема захисту від крадіжок товару, розвішані на торгових гачках, змушує шукати способи, що дозволяють мінімізувати ризики. Одним з найбільш вдалих і простих рішень є застосування СтопЛоков спеціальних пристроїв, що блокують товар, розвішений на торгових гачках.

Вироби виглядають як елемент конструкції обладнання магазину, мають лаконічний дизайн, що не відволікаючий потенційних покупців від огляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип | Гачки |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | СтопЛок для захисту товару на гачках 6 і 4 мм паковання 100 шт. |
| Тип призначення | |
| тип призначення | СтопЛок для захисту товару на гачках 6 і 4 мм паковання 100 шт. |
- Ціна: 4,95 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.










