Пластикова прищіпка з гачком польща
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: ЩИП-318
15,75 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 021-20-29
- +380 (97) 359-19-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прищіпка з Гачком пластикова
Виробництво Польща
Прищіпка з Гачком пластикова з якісного пластику, це спеціалізований вид прищіпок, який використовується в торгівлі для презентації легких речей таких, як шкарпетки, рукавички, дитячі колготи, шапки. Гачок можна легко зачепити за будь-яку поверхню, він легко знімається.
| Матеріал | пластик |
| Кольора | різні |
| Висота | 12 см |
| Ширина | 2 см |
| Захват прищіпки | 2 см |

Прищіпки з гачком дозволяють надійно закріпити вироб та забезпечити йому презентабельний вигляд. Затискачі акуратно фіксують товар вони являються допоміжним аксесуаром для торгівлі. Вони приміняються для демонстрації невеликого товара: взуття , шкарпеток ,рукавичок , пакетів , нижньої білизни ,в торгових залах ,а також використання в домашніх умовах

Різні види плічок дозволять ефективно, красиво і функціонально оформити вітрину з великим асортиментом одягу і представити весь асортимент на плічках, створити комфортну вітрину для огляду покупців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Висота | 120 |
| Прищіпки | Є |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Пластикова прищіпка з гачком Польща |
- Ціна: 15,75 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.









