Металева прищіпка з гачком хромована китай уп.10 шт
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: ЩИП-320
135 ₴/упаковка
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 021-20-29
- +380 (97) 359-19-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прищіпка з Гачком хромована
Виробництво Китай
Прищіпка з Гачком хромована - це спеціалізований вид прищіпок, який використовується в торгівлі для презентації легких речей таких, як шкарпетки, рукавички, дитячі колготи, шапки.
Гачок можна легко зачепити за будь-яку поверхню, він легко знімається.
| Материал | метал |
| Колір | хром |
| Висота | 11 см |
| Ширина | 2 см |
| Захват прищіпки | 2.5 см |

Металеві Прищіпки дозволяють надійно закріпити вироб та забезпечити йому презентабельний вигляд. Затискачі акуратно фіксують товар вони являються допоміжним аксесуаром для торгівлі. Вони приміняються для демонстрації невеликого товара: взуття , шкарпеток ,рукавичок , пакетів , нижньої білизни ,в торгових залах ,а також використання в домашніх умовах

Різні види плічок дозволять ефективно, красиво і функціонально оформити вітрину з великим асортиментом одягу і представити весь асортимент на плічках, створити комфортну вітрину для огляду покупців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Висота | 110 |
| Покриття | Хромоване |
| Прищіпки | Є |
| Обертовий гачок | Немає |
| Сфера використання | Для особистого користування, Торгові магазини |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Металева прищіпка з гачком Хромована Китай уп.10 шт. |
- Ціна: 135 ₴/упаковка

