Полицетримач в єкономпанель хромований посилений 30 см
- Готово до відправки
- Код: ПЭ-30
94,05 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (97) 359-19-00

Полкотримач Хромований 30 см в Єкономпанелі
Виробництво Китай
Полкотримач в Єкономпанель Хромований посилений 30 см грає важливу роль в торговому обладнанні і меблевому виробництві, вони призначені для установки полиць в торгових центрах, магазинах, ринках.
Полкотримач має 2 отвори для кріплення полки саморізами , або присосками для скла.
| Матеріал | метал |
| Покриття | хром |
| Товщина | 2.3 мм |
| Кріплення | 67 х 45 мм |
| Довжина | 30 см |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип | Підставка |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Тримач для рушників в Економпанель Хромований посилений 30 см |
- Ціна: 94,05 ₴






