Гачок на сітку торгову під шапку
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: СК-325
19 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 021-20-29
- +380 (97) 359-19-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гачок Підставка під Шапку на сітку торгову упаковка 10 штук
Виробництво Україна
Використовується Гачок Кронштейн під Шапку на сітку торгову для продажу Шапок на сітчатому обладнанні в торгових залах.
| Матеріал | метал |
| Покриття | порошкова фарба |
| Колір | білий |
| Кріплення | сітка |
| Висота | 19 см |
| Діаметр кола | 15 см |
| Виступ від сітки | 11 см |
| Посадочна висота убора | 10см |
| Довжина упора | 8 см |
| Зачіп | 2 см |

Полка для взуття дозволяє гарно продемонструвати і прорекламувати товар і максимально сконцетрувати увагу клієнта на індівідуальності демонстріруємого товара. Крім полки під взуття існує багато других Карманів Підставок Корзин на Торгову Сітку і Раму, Сітчатий барабан.

Розумне застосування простору в торгівельних приміщеннях сприяє єфективності торгівлі на маленьких теріторіях торгових залів і зниженню витрат на його утримання . Розміщення максимальної кількості товара і вільного доступу до товару .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Гачки |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Гачок на торгову сітку під Шапку |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | для шапки |
- Ціна: 19 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

