Кишені (гачки) підвісні на сітку під постільну білизну
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: КП-506
11 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 021-20-29
- +380 (97) 359-19-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кишені (гачки) підвісні на сітку упаковка 10 штук
Виробництво Україна
Кишені (гачки) підвісні на сітку призначені для продажу постільних комплектів , сорочок ,книг і других товарів в коробках на сітчатому обладнанні в торгових залах.
| Матеріал | метал |
| Покриття | порошкова фарба |
| Колір | білий |
| Кріплення | сітка |
| Висота | 28,5 см |
| Ширина | 18,5 см |
| Довжина упора | 18,5 |
| Глибина | 3 см |
| Діаматр | 4 мм |

Кишеня Підставка гачок дозволяє гарно продемонструвати і прорекламувати товар і максимально сконцентрувати увагу клієнта на індівідуальності демонстріруємого товара. Крім постільного кармана існує багато других Кишень Підставок Кошиків на Торгову Сітку і Раму

Розумне застосування простору в торгівельних приміщеннях сприяє єфективності торгівлі на маленьких теріторіях торгових залів і зниженню витрат на його утримання . Розміщення максимальної кількості товара і вільного доступу до товару .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип | Підставка |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Кишені (гачки) підвісні на сітку для постільної білизни |
- Ціна: 11 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

