Гачок торговий 15 см d-5,7 мм хромований на овальну перемичку 30х15 мм
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: КК-401
26,10 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 021-20-29
- +380 (97) 359-19-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гачок торговий 15 см d-5,7 мм хромований з кріпленням на овальну Перемичку 30х15 мм
Виробництво Китай
Гачок 15 см хромований на овальну перемичку 30х15 мм
Довжина 15 см дозволить розмістити великий товарний запас.
Гачки легко переставляються і знімаються ,що сприяє швидкої зміні вітрини.
Гачок використовується в торгових мережах для любих дрібничок , зонтів , ремнів и т.п.
Також можна гачки приміняти для домашнього використання в гардеробних і шафах купе .
| Матеріал | метал |
| Покриття | хром |
| Довжина | 15 см |
| Діаметр | 5.7 мм |
| Кріплення на поперечину | 30х15 мм |

Перемички для гачків кріпяться на Настіні Рейки і Рейки - Опори це окремо стоячі стійки , які використовуються в випадку коли не можна кріпитися до стіни.
Використовують ще замість гачків на поперечину Флейти , які теж приміняються для одягу і любих дрібничок.

Торговельне обладнання визначає основний стиль магазину, служить естетичним маркером, визначає емоційну атмосферу магазину , або супермаркета.Торговое обладнання, з практичної точки зору, відповідає за правильну презентацію продукції, її збереження, прискорює продаваемость потрібних категорій товару, визначає зручність для споживачів і персоналу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 150 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для широкого спектра товарів |
| Тип | Гачки |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Гачок торговий 15 см d-5,7 мм хромований на овальну Перемичку 30х15 мм |
- Ціна: 26,10 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

