Полка - гачок для Взуття з загином на торгову сітку 25 см 3 мм
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: СП-512
29 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 021-20-29
- +380 (97) 359-19-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полка Гачок з загином для Взуття на торгову сітку упаковка 10 штук
Виробництво Україна
Призначена Полка для Взуття з загином для продажу Дитячого і Дорослого Взуття ( при бажанні можна використовувати і для другого товару в маленьких коробках ) на сітчатому обладнанні в торгових залах.
| Матеріал | метал |
| Покриття | порошкова фарба |
| Колір | білий |
| Загин до верху | 2 см |
| Ширина | 25 см |
| Довжина | 13 см |
| Довжина упора | 12,5 см |
| Діаметр дрота | 3 мм |

Полка для взуття дозволяє гарно продемонструвати і прорекламувати товар і максимально сконцетрувати увагу клієнта на індівідуальності демонстріруємого товара. Крім полки під взуття існує багато других Карманів Підставок Корзин на Торгову Сітку і Раму, Сітчатий барабан.

Розумне застосування простору в торгівельних приміщеннях сприяє єфективності торгівлі на маленьких теріторіях торгових залів і зниженню витрат на його утримання . Розміщення максимальної кількості товара і вільного доступу до товару .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип | Підставка |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Полиця-гачок для взуття з загином на торгову сітку 25 см діаметр 3 мм |
- Ціна: 29 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

