Сітка торгова 150 х 50 см металева діаметр 3 мм настінна осередок 5 х 5 см
- Готово до відправки
- Код: СТЗ-150х50
340 ₴
+380 (93) 021-20-29
- +380 (97) 359-19-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні клієнти зверніть увагу :відправка сіток здійснюється з пакуванням у картон .Це вимога нової пошти для захисту від деформації ,просимо врахувати ,що через габарити (обємна вага)доставка таких конструкцій коштує дорого , щоб уникнути сюрпризів телефонуйте, пишіть уточнюйте ціну перевізника .На цей момент вартість доставки на нові пошті рами від 400-1000 гр.,
доставка перевізником Делівері упаковки не потребує, тому ціна доставки дешевша .
Рами і сітки відправляються тільки при повні оплаті .
Виробництво Україна
Торгова сітка є одним з самих простих і экономічних варіантів розміщення різного товара на стіні . Велика кількість розмірів сіток дає можливість покрити велику площу на стіні для вітрини, можливість комбінування торгових сіток з різними навісними элементами такі, як Полички і Корзини , Флейти і Крючки Гачки , що дозволяє розмістити любий вид товара .
Так як сітки - це габаритний товар ,відправка здійснюється перевізником Делівері (пошта не потребує додаткової упаковки , їм достатньо нашої), а також Новою Поштою де пакують в картон це упаковка+перевізка .Також робимо доставку товару по базару 7 км в автобуси , буси,фури.
| Матеріал | метал |
| Покриття | порошкова фарба |
| Колір | білий |
| Розмір | 150 х 50 см |
| Клітка | 5 х 5 см |
| Діаметр дрота | 3 мм |

Сітка торгова — це легка, надійна, практична конструкція , відрізняється ще і не великою ціною порівняно з экономпанелями і перфорацією .Її використовують в різних торгових центрах , магазинах ,базарах , а також можна в домашніх условіях в гаражах , кладовках , шафах

Розумне застосування простору в торгівельних приміщеннях сприяє єфективності торгівлі на маленьких теріторіях торгових залів і зниженню витрат на його утримання . Розміщення максимальної кількості товара і вільного доступу до товару .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип | Сітка |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Сітка Торгова 150 х 50 см металева діаметр 3 мм настінна комірка 5 х 5 см |
- Ціна: 340 ₴





