Полка -гачок для Взуття на торгову сітку 24 см 2,5 мм
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: СП-509
22 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 021-20-29
- +380 (97) 359-19-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полка Гачок для дитячого Взуття на торгову сітку упаковка 10 штук
Виробництво Україна
Призначена Полка для Взуття на торгову сітку для продажу Дитячого і Дорослого Взуття ( при бажанні можна використовувати і для другого товару в маленьких коробках ) на сітчатому обладнанні в торгових залах.
| Матеріал | метал |
| Покриття | порошкова фарба |
| Колір | білий |
| Кріплення | сітка |
| Ширина | 24 см |
| Довжина | 11,5 см |
| Довжина упора | 10,5 см |
| Діаметр дрота | 2,5 мм |

Полка для взуття дозволяє гарно продемонструвати і прорекламувати товар і максимально сконцетрувати увагу клієнта на індівідуальності демонстріруємого товара. Крім полки під взуття існує багато других Карманів Підставок Корзин на Торгову Сітку і Раму, Сітчатий барабан.

Розумне застосування простору в торгівельних приміщеннях сприяє єфективності торгівлі на маленьких теріторіях торгових залів і зниженню витрат на його утримання . Розміщення максимальної кількості товара і вільного доступу до товару .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для взуття |
| Тип | Підставка |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Полиця-гачок для взуття на торгову сітку 24 см діаметр 2,5 мм |
- Ціна: 22 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

