Флейта в рейку 7 штирів 30 см квадратна хромована
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КФ-503
63 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 021-20-29
- +380 (97) 359-19-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Флейта Кронштейн 7 штирів 30 см квадратна хромована з кріпленням в Рейку
Виробництво Китай
Флейта кронштейн в рейку представляє собою кронштейн з двома зачіпами в Настінну Рейку з подвійною перфорацією і кроком 50 мм , або Рейку Опору . Рейка -Опора - це окремо стояча стійка і використовують її у випадку коли неможливо прикріпити звичайну рейку до стіни. Служить Флейта для уявлення реалізуємого товара з лицьової сторони.
| Матеріал | метал хром |
| Кріплення | 25 х 75 мм |
| Кріплення з кроком | 50 мм |
| Довжина | 30 см |
| Діаметр квадрата | 18х18 мм |
| Вага | 250 гр |
| Кількість штирів Висота штиря | 7 шт 15 мм |

Флейта являється одною з основних складових торгового обладнання . Флейти бувають різних видів і форм , кріплень : Флейти на Сітку , Флейти на Стіну , Флейти в Рейку ,
Флейти на Перемичку Перекладину , Флейта на Стійку , Флейта в Эконом панель. Флейта являється одною з основних складових торгового обладнання . Флейти бувають різних видів і форм , кріплень : Флейти на Сітку , Флейти на Стіну , Флейти в Рейку ,
Флейти на Перемичку Перекладину , Флейта на Стійку , Флейта в Эконом панель . Виготовляють флейти кронштейни з міцного металевого сплава і покривають їх хромом . Флейти використовують , як для торгівлі так і для домашнього використання для шафів-купе і гардеробних , вона зручна і мобільна у використанні
Флейти на Перемичку Перекладину , Флейта на Стійку , Флейта в Эконом панель. Флейта являється одною з основних складових торгового обладнання . Флейти бувають різних видів і форм , кріплень : Флейти на Сітку , Флейти на Стіну , Флейти в Рейку ,
Флейти на Перемичку Перекладину , Флейта на Стійку , Флейта в Эконом панель . Виготовляють флейти кронштейни з міцного металевого сплава і покривають їх хромом . Флейти використовують , як для торгівлі так і для домашнього використання для шафів-купе і гардеробних , вона зручна і мобільна у використанні

Торговельне обладнання визначає основний стиль магазину, служить естетичним маркером, визначає емоційну атмосферу магазину , або супермаркета.Торговое обладнання, з практичної точки зору, відповідає за правильну презентацію продукції, її збереження, прискорює продаваемость потрібних категорій товару, визначає зручність для споживачів і персоналу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Флейта в Рейку 7 штирів 30 см квадратна хромована |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Довжина: | 300 мм |
| Вага | 0.25 |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| висота обмежувача | 15 (мм) |
| Тип | Гачки |
| Призначення | Для широкого спектра товарів |
- Ціна: 63 ₴










