Рейка одинарна настінна біла 2м(1.2) напрямний перфорований торговий профіль
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КП-401
175 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 021-20-29
- +380 (97) 359-19-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рейка Профіль Перфорований Торговий одинарний настінний білий
Виробництво Україна
Рейка одинарна біла 2м (1,2мм) напрямна (профіль) настінний П - подібний до стіни з пробоєм в один ряд , крок перфорації 50 мм.Рейка дозволить гарно і естетично прикріпити полички під будь-який товар і дуги з перемичками для презентації одягу.Торговельна рейка використовується для складання рейкового торгового обладнання в магазинах. Рейка є основою для настінних конструкцій.То є один з найпростіших і недорогих способів до облаштування торгового місця.
Характеристики
| Матеріал | метал |
| Колір | білий |
| Вага | 760 гр |
| Висота | 200 см |
| Ширина | 2,3 см |
| Глибина | 1 см |
| Товщина | 1,2 мм |
| Крок перфорації | 50 мм |

Сістема на основі вертикальної торгової рейки , розрахована на великі навантаження в магазинах любої специфіки. Багато фурнітури на профіль торговий до стіни і простота монтажа робить іі застосованної в приватних будівлях , офісах, торгових магазинах центрах, складах , подвалах , гаражах , кладовках. Даний вид обладнання надає можливість втілити в життя найсміливіші уявлення про те, як має виглядати Ваш торговий майданчик.

Одним із найбільш практичних елементів торговельного обладнання є рейкові підвісні системи. Вони дозволяють: Раціонально та гарно розподілити площу приміщення; Не створюючи дискомфорт при переміщенні покупців. Рейкові підвісні системи дозволяють здійснювати викладення великої кількості товару. Такий вид торгового обладнання заощаджує місце та дозволяє використовувати максимально торгову площу.
Примітка : Для відправки рейки новою поштою вказуйте вантажне відділення , так як в відділеннях до 30 кг максимальна висота 120 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 23 |
| Матеріал | Метал |
| Вага | 0.76 |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Колір | Білий |
| Тип | Стенд |
| Призначення | Для широкого спектра товарів |
| Висота | 2000 |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Рейка одинарна настінна біла 2 м (1.2) напрямний перфорований торговий профіль |
- Ціна: 175 ₴





